درحال بارگذاری ....
به هایپرتمپ خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 24 اسفند 1394
نویسنده:
علمی پروژه
تعداد بازدید:
928

چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

 

سایت ایران مدرس برترین سایت درج تبلیغات و آگهی تدریس خصوصی است. ایران مدرس بیشترین تعداد مدرسین ثبت نامی در بین سایتهای تدریس را دارد (بیش از 11500 مدرس تا آذر 94). این وب سایت پربازدیدترین سایت تدریس خصوصی ایران است ( حدود 15000 بازدید روزانه).

در ایران مدرس تا آذر 94 بیش از 11500 مدرس ثبت نام کرده و آگهی تدریس ثبت نموده اند. این تعداد مدرس را به صورت یکجا در هیچ سایت تدریس دیگری نمی توانید پیدا کنید. برای هر درس و رشته ای در سایت ایران مدرس می توانید مدرس مورد نظر خودتان را بیابید.

ایران مدرس پربازدیدترین سایت تدریس ایران است. رتبه ی الکسای سایت ایران مدرس را هم که مشاهده کنید و با سایر سایتهای تدریس مقایسه نمائید، این امر برایتان واضح خواهد بود. شمارشگر وبگذر نیز بازدید روزانه ایران مدرس را نشان می دهد. بازدید سایت ایران مدرس در ایام امتحانات به 15000 تا 20000 در روز می رسد.

بهینه ترین سایت تدریس خصوصی از نظر گوگل نیز ایران مدرس است. همین الان خودتان در گوگل عبارتهایی همچون تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی ریاضی  و ... را جستجو نمائید. برای اکثر عبارتهای شامل تدریس خصوصی ایران مدرس در جایگاه اول یا جایگاههای اول تا سوم صفحه اول گوگل قرار دارد. به این ترتیب با درج آگهی در ایران مدرس ، کاربران از طریق گوگل به راحتی آگهی شما را پیدا خواهند کرد.

علاوه بر موارد گفته شده، در سایت ایران مدرس هزاران جزوه، نمونه سوال امتحانی، تست کنکور، کتاب آموزشی و غیره قرار داده شده است. در کنار تمامی این مطالب آگهی تدریس مدرسان نمایش داده می شود. بنابراین، آگهی شما به شکل دیگری نیز در معرض دید بازدیدکنندگان سایت قرار خواهد گرفت. مقالات آموزشی، معرفی رشته و دانشگاه، معرفی کتاب و ... نیز جزو موارد دیگری است که آگهی مدرسان در کنار آنها نمایش داده شده و به جذب شاگرد شما کمک زیادی خواهد نمود.

اگر در زمینه تدریس خصوصی کنکور فعالیت دارید، بدون شک و مطمئنا بهترین سایت برای درج تبلیغات تدریس شما ایران مدرس است. همین الان در گوگل عبارتهایی همچون "تدریس خصوصی ریاضی کنکور" - "تدریس خصوصی فیزیک کنکور" - "تدریس خصوصی زیست کنکور" - "تدریس خصوصی شیمی کنکور" و عبارتهای مشابه این موارد را جستجو کنید. خواهید دید که برای همه ی این موارد سایت ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل در جایگاه اول قرار دارد. در ضمن در این زمینه نیز، آگهی تدریس مدرسان در کنار تست های کنکور و جزوات کنکوری موجود در سایت نمایش داده می شود و این یعنی جذب شاگرد بیشتر.

در صورتیکه در زمینه دروس دانشگاهی تدریس می کنید، نیز بهترین سایت و بهینه ترین سایتی که از نظر گوگل می توانید پیدا کنید ایران مدرس است. این امر را خودتان تحقیق کنید. مثلا اگر در زمینه مهندسی مکانیک تدریس می کنید، در گوگل تدریس خصوصی استاتیک، تدریس خصوصی مقاومت مصالح  و ... را جستجو کنید. خواهید دید که ایران مدرس بدون شک در نتایج جستجو اول است. توجه کنید که اول بودن در نتایج جستجوی گوگل به این راحتی بدست نمی آید و کاربرانی که در جستجوی مدرس هستند معمولا از طریق گوگل مدرس مورد نظرشان را پیدا می کنند. اگر در زمینه دیگر و رشته دیگری تدریس می کنید نیز خودتان اول بودن ایران مدرس در نتایج جستجوی گوگل را تحقیق کنید.

تعداد زیادی از مدرسانی که در صفحه اصلی سایت ایران مدرس هم اکنون آگهی دارند، بارها و بارها آگهی ویژه خودشان را تمدید نموده اند. مطمئن باشید که اگر ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس برایشان مفید نبود این کار را انجام نمی دادند. به بازدید مدرسانی که آگهی ویژه ثبت نموده اند دقت کنید. بازدید خیلی از آنها بالای 5000 است. حتی بازدید 30000 هم داریم. در صورتیکه عنوان و متن آگهی خودتان را خوب بنویسید و آگهی شما به اندازه کافی متقاعد کننده باشد، حتما با ثبت آگهی تدریس در ایران مدرس شاگرد جذب خواهید کرد.

کلمات کلیدی

چرا در ایران مدرس تبلیغات و آگهی تدریس ثبت کنم؟

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش