درحال بارگذاری ....
به هایپرتمپ خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : تدریس خصوصی، موفقیت در تحصیل و افزایش معدل

تدریس خصوصی، موفقیت در تحصیل و افزایش معدل

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 24 اسفند 1394
نویسنده:
علمی پروژه
تعداد بازدید:
655

تدریس خصوصی، موفقیت در تحصیل و افزایش معدل

 

استفاده از جلسات تدریس خصوصی و کلاسهای خصوصی به شرطی که در کنار آن مطالعه و حل تمرین، برنامه ریزی صحیح، شرکت در کلاسهای مدرسه و ... وجود داشته باشد می تواند به افزایش معدل، کسب نمرات خوب و موفقیت در تحصیل و موفق شدن در کنکور کمک زیادی بکند.

اگر می خواهید از جلسات تدریس خصوصی استفاده کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

1- حتی الامکان برگزاری جلسات تدریس را به ایام امتحانات و یا رزو قبل از امتحان موکول نکنید. در طول ترم برگزار کردن جلسات تدریس خصوصی در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه مفیدتر است.

2- جلسات تدریس خصوصی فقط برای دانش آموزان و دانشجویان تنبل و کم هوش نیست. ممکن است فردی در طول ترم به هر دلیلی نتوانسته باشد درس را بخواند و یا مشکلی برایش پیش آمده باشد. بنابراین در صورت لزوم از کلاسهای خصوصی استفاده کنید.

3- در کنار برگزاری کلاسهای خصوصی حتما حل تمرین و حل مسئله یا مرور مباحث خوانده شده را داشته باشید. جلسات تدریس خصوصی را جدی بگیرید. اگر 1000 جلسه تدریس هم برگزار کنید ولی خودتان درس را نخوانید یاد نخواهید گرفت. بنابراین خودتان هم درس را بخوانید و مرور کنید.

4- برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی در این سایت (ایران مدرس) بر روی عبارتمعلم خصوصی کلیک کنید. رزومه مدرسین را به صورت کامل مشاهده نمائید و مدرسی که به نظرتان مناسبتر است را انتخاب کنید. توصیه می شود مدرس خصوصی خودتان را از بین مدرسین ویژه که به صورت جدی تری به کار تدریس می پردازند انتخاب نمائید.

5- در جلسات تدریس خصوصی با دقت به مطالب ارائه شده گوش دهید و سوال بپرسید. جلسات تدریس را در وقتی از روز برگزار کنید که سرحالتر هستید. تمام کردن درس را به نزدیکی امتحان موکول نکنید. هر چه سریعتر درس را بخوانید و در جلسات تکمیلی تدریس خصوصی تمرین و مسئله حل کنید.

منبع: ایران مدرس

کلمات کلیدی

تدریس خصوصی، موفقیت در تحصیل و افزایش معدل

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش