درحال بارگذاری ....
به هایپرتمپ خوش آمدید.وارد یا عضو شوید کاربرگرامی شما اکنون در مسیر زیر قرار دارید : موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی

موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی

تاریخ ارسال پست:
دوشنبه 24 اسفند 1394
نویسنده:
علمی پروژه
تعداد بازدید:
641

موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی

 

برای موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی در مرحله اول به موقع در کلاس درس حاضر شوید. سعی کنید بر مباحثی که ارائه می کنید تسلط کامل داشته باشید و به تمامی سوالات شاگرد یا شاگردانتان پاسخ دهید.

برای موفقیت در تدریس و تدریس خصوصی باید به تدریس علاقه داشته باشید و این کار را با علاقه انجام دهید. اگر می خواهید در کار تدریس موفق شوید باید نتیجه گرفتن شاگردانتان برایتان مهم باشد. با هر روشی که بلدید سعی کنید که شاگردانتان را به نتیجه برسانید. خصوصا در کلاسهای تدریس خصوصی این امر خیلی مهم است.

در طول ترم پیشرفت شاگر یا شاگردانتان را بسنجید. جلسه به جلسه این کار را انجام دهید. هر جلسه تمریناتی را برای شاگردتان مشخص کنید و در جلسات بعدی تدریس انجام آنها را بخواهید (خصوصا در جلسات تدریس خصوصی ریاضی و تدریس خصوصی فیزیک). اگر یکی از شاگردنتان این کار را انجام نداد از والدینش کمک بگیرید. در کار تدریس جدی باشید و تنبلی را قبول نکنید.

حل تمرین و مسئله توسط شاگرد یا شاگردان شما در طول ترم واقعا مهم است. اگر شما خودتان واقعا خوب تدریس کنید ولی شاگردانتان کاری انجام ندهند در پایان نتیجه نخواهند گرفت و کار و تدریس شما زیر سوال خواهد رفت.

کلمات کلیدی

موفقیت در کلاسهای تدریس و تدریس خصوصی

مطالب مرتبط
نظرات این مطلب
کد امنیتی رفرش